KURS ONLINE Etsy! – Czy to jest dla mnie? ed. 2020

W dniach 24-27 marca 2020 w grupie FB “Sklep na Etsy!” odbyła się czwarta edycja wyzwania dla tych, którzy chcieliby rozpocząć działalność na Etsy, ale niewiele o tej platformie wiedzą.

Kurs, który masz przed sobą, zbiera materiały pdf oraz transmisje live, które odbyły się w trakcie tego wyzwania:

  • MODUŁ 1 Co? Czyli produkt. Dowiesz się, co można sprzedawać, czego nie wolno, i co się sprzedaje?
  • MODUŁ 2 Kto? Czyli czego potrzebujesz? Dowiesz się, co musisz mieć/umieć/znać, aby zacząć sprzedawać na Etsy. A czego zupełnie nie potrzebujesz, choć się tego obawiasz?
  • MODUŁ 3 Ile to kosztuje? Czyli opłaty i inne koszty. No właśnie, zanim zaczniesz, warto wiedzieć jakie koszty związane są ze sprzedażą na Etsy. Czy dużo trzeba zainwestować, aby zacząć?
  • WEBINAR Etsy! – Czy to jest dla mnie? Jak wystartować na Etsy i nie zginąć!

KURS ONLINE Etsy! – Czy to jest dla mnie? ed. 2020 jest KURSEM DARMOWYM, wymaga jednak przejścia przez proces zamówienia (koszyk, zamówienie), aby uzyskać dostęp do platformy, na której zamieszczone są wszystkie lekcje.

Kurs ten jest wstępem do płatnego kursu: “Sklep na Etsy! Otwórz, Optymalizuj, Promuj, Sprzedawaj!”, który odbywa się raz do roku.

Kurs ze wsparciem odbywa się okresowo, zwykle raz do roku. Jeśli chcesz otrzymać informację, kiedy zacznie się kolejna edycja, zapisz się na newsletter strony Sklep na Etsy!

W stałej sprzedaży jest bazujący na kursie e-book: “Sklep na Etsy! Otwórz, Optymalizuj, Promuj, Sprzedawaj!  

Tutaj możesz pobrać spis treści e-booka –> SPIS TREŚCI 

Tutaj dostępny cały e-book –>E-BOOK

[/ld_block]

Kurs on-line Materials