Etsy! – Czy to jest dla mnie? MODUŁ 2 Kto? czyli czego potrzebujesz?

MODUŁ 2 Kto? czyli czego potrzebujesz?

Czy Ty dasz radę?

Większość obaw przed Etsy nie dotyczy tego, czy spodobają się produkty. Wiele osób uważa, że Etsy wymaga nadzwyczajnej wiedzy, umiejętności i znajomości języka. Tak NIE jest! Jeśli jako tako poruszasz się w świecie galerii internetowych (np. wystawiasz swoje prace w jakiejkolwiek galerii w Polsce lub masz swój sklep) i znasz angielski w stopniu podstawowym – dasz radę!

Tak, to jest do zrobienia!

1,6 miliona aktywnych sprzedawców na Etsy, z całego świata daje radę, to i Ty możesz 🙂 Nie bój się, zrób pierwszy krok i poprawiaj. nie czekaj, aż będziesz znać perfekcyjnie angielski a Twoje zdjęcia będą zdobywać nagrody…To przyjdzie z czasem 🙂

Wystawienie przedmiotu na Etsy nie odbiega poziomem trudności od wystawienia przedmiotu na Allegro czy w polskiej galerii, wiec nie tu leży problem.

A więc co? Angielski?

Ogólnie, wiadomo, lepiej znać niż nie znać. Jeśli kompletnie nie znasz języka, będzie trudno, nie ma co ukrywać. Ale szczerze? Potrzebny Ci będzie przy wystawianiu (dobry opis to jeden z filarów sukcesu na Etsy), ale tu można nawet poprosić kogoś o przygotowanie szablonu.

Komunikacja? Nawet dziś, przy dosyć dużej sprzedaży nie zdarza mi się pisać z klientkami częściej niż 2-3 razy w miesiącu. Mimo tylu lat na Etsy, nigdy nie usłyszałam krytyki w zakresie błędów językowych w opisach czy wiadomościach. Faktem jest, ze na początku poprosiłam koleżankę z USA o zerknięcia na mój sklep i kilka tutoriali pod względem językowym, ale może to zrobić każdy. Etsy jest tak wielonarodowościowe, ze brak perfekcyjnej znajomości języka jest raczej powszechna!

Promocja? Przecież wiesz, dziś rządzi obraz, wart 1000 słów. Może masz kogoś, kto CI pomoże? Mąż, koleżanka, siostra, córka/syn?

Nie umiem się promować!

Nawet jeśli wiele rzeczy będzie dla Ciebie nowych, wiele się trzeba nauczyć, zgłębić wreszcie te tajemne skróty jak SEO, tag i promoted listings to …Tak, to jest do zrobienia! 1,6 miliona aktywnych sprzedawców na Etsy, z całego świata daje radę, to i Ty możesz  Nie bój się, zrób pierwszy krok i poprawiaj. nie czekaj, aż będziesz znać perfekcyjnie angielski, a Twoje zdjęcia będą zdobywać nagrody…To przyjdzie z czasem .

Co zatem jest naprawdę  potrzebne?

Opis umiejętności i zasobów, jakie moim zdaniem są niezbędne, aby zacząć sprzedawać na Etsy znajdziesz w materiale pdf. Odpowiedz sobie szczerze na zadane pytania! Podziel się z nami tym, co jest dla Ciebie najtrudniejsze?

OBEJRZYJ

POBIERZ MATERIAŁY PDF

Zachęcam Cię do czytania i “trawienia” materiałów na bieżąco oraz do wymiany myśli w grupie na FB. Będą tam dodatkowe pytania do przemyśleń i dyskusji. Jeśli jeszcze tam Cię nie ma, wskakuj teraz 🙂

Czekam na Twoje przemyślenia!

Masz gotowe produkty? nie wiesz jednak, czy Twoje umiejętności są wystarczające. Ile czasu trzeba poświęcić na Etsy, aby osiągnąć efekty, by sprzedaż ruszyła??

Przedyskutuj to na grupie!

Dołącz do grupy

Do zobaczenia w kolejnym module tego kursu!

 

 


    Potrzebujesz pomocy, wyjaśnień? Wyślij do mnie bezpośrednią wiadomość dotyczącą tego modułu!