KURS ONLINE – PINTEREST DLA SKLEPÓW

Kurs online dedykowany właścicielom sklepów, którzy chcą promować je na Pintereście.

Kurs powstał na bazie materiałów i filmów przygotowanych na potrzeby wyzwania  Pinterest da sklepów! ” zrealizowanego w grupie FB Podbijamy Pinterest! w marcu 2019 r.

Kurs składa się z następujących modułów:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Pinterest dla sklepów – Dzień 1 – PROFIL
  • Pinterest dla sklepów – Dzień 2 – TABLICE
  • Pinterest dla sklepów – Dzień 3 – PINY PRODUKTOWE
  • Pinterest dla sklepów – WEBINAR Jak promować sklep na Pintereście?

 

W każdym module:

  • wprowadzenie tekstowe, do przeczytania: wyjaśnienia, przykłady,
  • video do obejrzenia (instrukcje krok po kroku),
  • lista zadań do wykonania, inne materiały dodatkowe.

wszystko wyłącznie pod kątem promocji sklepu na Pintereście.

 

Po przejściu kursu będziesz mieć podstawy, aby Pinterest pracował dla Ciebie. Jedna z pierwszych relacji osób, które przeszły kurs i wdrożyły w życie zalecenie z tego kursu brzmiała:

“Od tygodnia działam na Pintereście i nie wiem, czy to tego zasługa (liczba wejść z Pinteresta rośnie codziennie) ale mam w tym tygodniu sprzedaży 3x więcej niż zwykle” Joanna

U mnilepie na Etsy, około 1/4 wejść do sklepu pochodzi z Pinteresta!

 

Po przejściu kursu zrozumiesz, co jest potrzebne, aby skutecznie promować Twój sklep na Pintereście. Niezależnie od platformy na jakiej stoi oraz branży. 

 

——————————————

UWAGA: Materiały kursowe nie będą wysyłane mailem. Całość kursu jest dostępna na platformie, masz do niej dostęp w dowolnym czasie i z dowolnego komputera/telefonu, bezpośrednio po zakupie. Dane logowania ustalisz przy zakupie.

Jeśli jesteś osoba początkującą na Pintereście i nie znasz podstaw: jak tworzyć tablice, jak pinować rozważ dodatkowo udział w kursie Pinterest dla początkujących. Tutaj – odnoszę się już tylko do działań koniecznych do promocji sklepu, technicznie i strategicznie. Kurs dla początkujących objaśnia podstawy tworzenia skutecznego profilu, tablic i pinowania.

 

 

Kurs on-line Materials