Etsy! – Czy to jest dla mnie? – MODUŁ 1 Co? czyli produkt

ZANIM ZACZNIESZ

Witam Cię gorąco w 3-częściowym darmowym kursie “ETSY! CZY TO JEST DLA MNIE?”. Znajdziesz tu odpowiedzi na podstawowe pytania, które zadają osoby, gdy po raz pierwszy słyszą o Etsy.

MODUŁ 1 Co? czyli produkt

Zaczynamy od tego, co najważniejsze – od produktu.

Długo się zastanawiałam czy pisać “produkt”. Większość z nas, z tych którzy są lub chcą być na Etsy traktuje swoje prace nie tylko jako produkty w tradycyjnym znaczeniu tego słowa. Wkładamy w nie mnóstwo serca, często są to prace niepowtarzalne (zapamiętaj! OOAK czyli OneOf A Kind, cecha ceniona na Etsy).

Ostatecznie jednak nie piszę “prace”, “wyroby” czy jeszcze inaczej. Piszę “produkty” bo w ostatecznym rozrachunku chcemy być na Etsy, aby sprzedawać! Traktujmy to słowo szeroko.

Produkt czyli wszystko, co oferujemy do sprzedaży na Etsy.

OBEJRZYJ

 

Opis warunków, jakie muszą spełniać przedmioty wystawiane na Etsy znajdziesz w materiale pdf.

POBIERZ MATERIAŁY PDF

Zachęcam Cię do czytania i “trawienia” materiałów na bieżąco oraz do wymiany myśli w grupie na FB. Będą tam dodatkowe pytania do przemyśleń i dyskusji. Jeśli jeszcze tam Cie nie ma, wskakuj teraz 🙂

Czekam na Twoje przemyślenia!

Masz gotowe produkty?

Dopiero zastanawiasz się nad tym, co mogłoby”zaskoczyć” na Etsy?

Nie ma chyba przedmiotów niesprzedawanych na Etsy poza “zakazanymi”. Najdziwniejsze pomysły znajdują swoich realizatorów i co ważniejsze, amatorów 🙂

Przedyskutuj to na grupie!

Dołącz do grupy

Do zobaczenia w kolejnym module tego kursu!