KURS - Sklep na Etsy! - OPCJA PLUS

PLUS – KURS ONLINE Sklep na Etsy! ed. 2018 – Zbuduj, optymalizuj, promuj, sprzedawaj! – OPCJA PLUS

 W ramach kursu w OPCJI PLUS otrzymujesz roczny dostęp do:
 • DEDYKOWANEJ PLATFORMY KURSOWEJ: Ucz się w swoim czasie i w swoim tempie. Twoje materiały zawsze pod ręką zgromadzone w jednym miejscu: 4 OBSZERNE MODUŁY:  
  • OTWÓRZ! – dostępny od 16 lipca 2018;
  • OPTYMALIZUJ! – dostępny od 18 lipca 2018;
  • PROMUJ! – dostępny od 20 lipca 2018;
  • SPRZEDAWAJ! – dostępny od 23 lipca 2018.
  • + MODUŁY DODATKOWE (Produkty cyfrowe, słownik) – dostępne od 16 lipca 2018
  • BONUS: nagranie video “Pinterest dla biznesu – dlaczego właśnie Pinterest?”
  • BONUS: Kompletny kurs “Pinterest dla początkujących”, 3 moduły, które pozwolą Ci zwielokrotnić ruch w Twoim sklepie na Etsy!

 

 • MATERIAŁY PDF: Szczegółowe informacje w ramach każdego z modułów w przystępnej formie pdf (również do wydruku). Czytaj online lub drukuj i rób notatki! Pobierz słownik i checklisty działań w Sklepie.

 

 • MATERIAŁY VIDEO: Ilustracja wybranych zagadnień. ZOBACZYĆ TO JAK 100 RAZY USŁYSZEĆ. Konkretna dawka informacji do natychmiastowego wykorzystania!

 

 • WSPARCIE: DEDYKOWANA GRUPA NA FACEBOOKU, gdzie będą odbywały się dodatkowe live, sesje Q&A. Codzienna dawka motywacji! Pytaj na każdy temat związany z kursem i Etsy. Dodatkowo: możliwość zadawania pytań dotyczących kursu bezpośrednio z poziomu platformy kursu pod każdym modułem. Kurs będzie realizowany w  grupie od 16 do 25 lipca 2018 r., a moje aktywne wsparcie w grupie (odpowiedź na każde pytanie) będzie realizowane do końca września. Potem grupa pozostaje, a jej aktywność i będzie zależała od potrzeb kursantów.

 

Otrzymujesz dostęp do skondensowanej, przydatnej, PRAKTYCZNEJ wiedzy w wygodnych formach: pdf do sięgania w dowolnej chwili, uzupełniania wiedzy i video ilustrujące szczegółowe zagadnienia techniczne.  

Kurs będzie uzupełniany na bieżąco, zgodnie z potrzebami jego uczestników  i ew. zmianami na Etsy.

Napiszę dodatkowe wyjaśnienia, nagram dodatkowy film. Już w trakcie trwania kursu uzyskasz odpowiedzi na swoje wątpliwości.

Jest to druga edycja tego kursu, sklepy powstałe w pierwszej edycji już działają. Możesz dołaczyć do ich grona!

Alina Tyro-Niezgoda, Tender December: Monika prowadzi nas przez skomplikowany świat Etsy w sposób metodyczny, krok po kroku odsłaniając kolejne tajniki. Część tekstowa każdej z lekcji obejmuje zakres możliwy do opanowania w ciągu jednego dnia (nawet dla bardzo zapracowanych osób). Uzupełnieniem są filmy instruktażowe, które rozwiewają ostatnie, ewentualne wątpliwości i niejako „pokazują palcem” o co dokładnie chodzi. Wszystko to bez zbędnych słów, rzeczowo i zwięźle – dokładnie tyle ile trzeba, żeby stworzyć własny sklep, zadbać o jego oprawę i skutecznie zaprezentować potencjalnym klientom. Caly proces tworzenia sklepu zajmuje wprawdzie sporo czasu i wymaga pewnego wysiłku, ale kurs nie narzuca tempa – możesz działać tak szybko jak chęci i czas pozwalają. Wystarczy podążać za wskazówkami i to co wydawało się trudne, szybko staje się całkiem zrozumiałe i łatwe do pokonania.
Dodatkowo kurs zawiera sporo praktycznych, gotowych do zastosowania wzorów angielskich tekstów do zastosowania w ustawieniach sklepu (takie „gotowce” to spore ułatwienie dla osób, które nie czują się mocne językowo). Nie do przecenienia jest też praktyczna, bieżąca pomoc po zakończeniu kursu, jaką można znaleźć w grupie posiadaczy sklepów na Etsy.
Jednym słowem: szczerze polecam!

 

Kurs on-line Materials