KURS ONLINE Sklep na Etsy! – Zbuduj, optymalizuj, promuj, sprzedawaj!

W ramach kursu otrzymujesz nielimitowany w czasie (tylko w I edycji kursu) dostęp do:

DEDYKOWANEJ PLATFORMY KURSOWEJ: Ucz się w swoim czasie i w swoim tempie. Twoje materiały zawsze pod ręką zgromadzone w jednym miejscu

4 OBSZERNE MODUŁY: 

OTWÓRZ! – dostępny od 2 listopada

OPTYMALIZUJ! – dostępny od 2 listopada

PROMUJ! – dostępny od 2 listopada

SPRZEDAWAJ! – dostępny od 2 listopada

+ MODUŁY DODATKOWE (Produkty cyfrowe, słownik) – dostępne od 2 listopada

MATERIAŁY PDF: Szczegółowe informacje w ramach każdego z modułów w przystępnej formie pdf (również do wydruku). Czytaj online lub drukuj i rób notatki! Pobierz słownik i checklisty działań w Sklepie.

MATERIAŁY VIDEO: Ilustracja wybranych zagadnień. ZOBACZYĆ TO JAK 100 RAZY USŁYSZEĆ. Konkretna dawka informacji do natychmiastowego wykorzystania!

WSPARCIE: DEDYKOWANA GRUPA NA FACEBOOKU: pytaj na każdy temat związany z kursem i Etsy. Dodatkowo: możliwość zadawania pytań dotyczących kursu bezpośrednio z poziomu platformy kursu pod każdym modułem.

Wartość  kursu uważam za znacznie większą niż jego cena.Otrzymujesz nieograniczony dostęp do skondensowaną, przydatnej, PRAKTYCZNEJ wiedzy. 

Kurs będzie uzupełniany na bieżąco, zgodnie z potrzebami jego uczestników.

Napiszę dodatkowe wyjaśnienia, nagram dodatkowy film. Już w trakcie trwania kursu uzyskasz odpowiedzi na swoje wątpliwości.

Jest to pierwsza edycja tego kursu, pierwszy raz zdecydowałam się podzielić się swoją wiedzą w takiej formie i chcę kurs oddać Tobie w promocyjnej cenie!

Kurs on-line Materials